5536 BREAD-TRAY
sheet metal. Length: 28 cm,
Sold: SEK 100
Sold den 20 maj 2019 -
3408 BREAD-TRAY
1800-tal, bemålad plåt, längd: 29 cm,
Sold: SEK 150
Sold den 23 november 2015 -
3107 BREAD-TRAY
sheet metal, 19th century, , length: 27,
Sold: SEK 250
Sold den 15 april 2013
8107 Brödfat
2 st, 1800-tal, Bemålad plåt, längd: 32
Sold: SEK 800
Sold den 3 november 2008 -
2328 Brödfat
Plåt, 1800-tal, längd: 36
Sold: SEK 100
Sold den 1 maj 2007 -
1353 Brödfat
Plåt, svart/förgyllt, L.30
Sold: SEK 250
Sold den 7 juni 2005